Електоральні настрої виборців в одномандатному

виборчому окрузі № 140 (Одеська область, центр – м. Біляївка) 

в середині жовтня 2014 року 

Дослідницька компанія «Ю.С.С.» провела опитування громадської думки жителів населених пунктів, які входять до складу одномандатного виборчого округу № 140 (Одеська область; центр – м. Біляївка), з метою вивчення їхніх електо­ральних настроїв у зв’язку з майбутніми позачерговими виборами до Верховної Ради України.

     Опитування проводилося в м. Іллічівську, Овідіопольському районі та частині Біляївського району Одеської області, яка входить до складу одно­мандатного виборчого округу № 140. Всього було опитано 1700 респондентів віком від 18 років, які мають право голосу. Теоретична статистична похибка вибір­ки (з довірчою ймовірністю0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту) не перевищує 2,4%. 

      Метод опитування – особисте інтерв’ю face-to-face. Польовий етап опитування був проведений у період з 13 по 18 жовтня 2014 року. 

Відповідно до результатів опитування, серед жителів одномандатного виборчого округу № 140 лідером електоральних симпатій на виборах народного депутата України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року, є Віктор Добрянський. За Віктора Добрянського, який балотується на виборах як самовисуванець, мають намір проголосувати 38% від кількості опитаних, які планують взяти участь у голосуванні. Друге – четверте місця за рівнем підтримки виборців займають Василь Гуляєв (самовисуванець), Сергій Червачов (самовисуванець) та Давид Жванія (висунутий партією «Блок Петра Порошенка»). За вказаних кандидатів висловили готовність проголосувати відповідно 16%, 12% та 11% опитаних, які планують взяти участь у голосуванні. 

За Федора Плачкова (самовисування) мають намір про­голо­сувати 6%, за всіх інших кандидатів – 6% опитаних, які планують взяти участь у голосуванні. 11% жителів виборчого округу № 140, які взяли участь в опитуванні, ще не визначилися, за кого з кандидатів вони віддадуть свій голос.

 

«Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися наступної неділі,

за кого з кандидатів в народні депутати Ви б проголосували?»

(% від кількості респондентів, які планують взяти участь в голосуванні)

 

 Віктор Добрянський (самовисування)  38
 Василь Гуляєв (самовисування)  16
 Сергій Червачов (самовисування)  12
 Давид Жванія («Блок Петра Порошенка»)  11
 Федір Плачков (самовисування)   6
 Інші кандидати   6
 Не визначились  11

 

Diagramma