ЕЛЕКТОРАЛЬНА СИТУАЦІЯ В ЛИПОВЕЦЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НАПЕРЕДОДНІ ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ЛИПОВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дослідницька компанія «Ю.С.С.» на замовлення громадської організації «Громадські права!» провела опитування у Липовецькій міській територіальній громаді Вінницького району Вінницької області з метою вивчення електоральних вподобань жителів громади в зв’язку з проведенням позачергових виборів Липовецького міського голови, які мають відбутися 31 жовтня 2021 року. Опитування було проведене з використанням методу телефонного опитування (CATI). Терміни проведення польового етапу опитування – з 6 по 8 жовтня 2021 року.

Всього було опитано 800 зареєстрованих жителів Липовецької міської територіальної громади віком від 18 років.

Теоретична статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою ймовірністю 0,95 не перевищує:

  • 3,4% – для даних, близьких до 50%;
  • 2,9% – для даних, близьких до 25% і 75%;
  • 2,4% – для даних, близьких до 15% і 85%;
  • 2,0% – для даних, близьких до 10% і 90%;
  • 1,5% – для даних, близьких до 5% і 95%.

1. Згідно з результатами опитування, переважна більшість (82,5%) жителів Липовецької міської територіальної громади знають про проведення позачергових виборів Липовецького міського голови 31 жовтня 2021 року. Нічого не знали про проведення виборів 17,5% опитаних.

2. Згідно з результатами опитування, 38,7% жителів Липовецької міської територіальної громади безумовно планують взяти участь у голосуванні, а 23,8% – скоріше планують взяти участь у голосуванні. Водночас 31,6% опитаних відповіли, що вони не мають наміру брати участь у голосуванні, а 5,9% – ще не визначилися стосовно своєї участі у голосуванні. Необхідно відзначити, що наведені дані не є прогнозом явки виборців в день голосування, а відображають рівень готовності тих респондентів, які фактично проживають в межах досліджуваної території, до участі у голосуванні.

3. Згідно з результатами опитування, серед респондентів, які мають намір взяти участь у виборах Липовецького міського голови 31 жовтня 2021 року, найбільший відсоток (37,1%) планують проголосувати за Василя Авраменка (політична партія «Європейська Солідарність»). За Олесю Назаренко (партія «Українська Стратегія Гройсмана») планують проголосувати 20,3%, а за Віктора Бичкова (політична партія «ВО «Батьківщина») – 13,7% респондентів з числа тих, хто планує взяти участь у голосуванні.

За кандидата від партії «За Майбутнє» Василя Щербанюка мають намір віддати свої голоси 4,8%, а за кандидата від партії «Слуга Народу» Юрія Юкала – 3,2% респондентів, які планують взяти участь у голосуванні. Рівень підтримки усіх інших зареєстрованих кандидатів на посаду Липовецького міського голови є незначним – за усіх них в цілому мають намір проголосувати 1,8% респондентів з числа тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. Водночас 12,9% респондентів з числа тих, хто планує взяти участь у голосуванні, ще не визначилися зі своїм вибором; 0,8% – зіпсували би бюлетень, а 5,4% – відмовилися відповідати на вказане запитання.

table1-lypovets

infograph1

 

Прес-служба Дослідницької компанії «Ю.С.С.»
тел. (063) 322-00-90
www.ussresearch.org.ua
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.