sociologiya

Ю.С.С. – незалежна дослідницька компанія, яка займається проведенням опитування населення з найрізноманітніших питань. Ю.С.С. має чималий досвід проведення соціально-економічних і політичних досліджень. Компанія неодноразово проводила масові та експертні опитування, глибинні інтерв’ю і фокус-групи, моніторинги громадської думки та екзит-поли, а також наданням політ консалтингових послуг. Опитувальна мережа дослідницької компанії Ю.С.С. охоплює всю територію нашої країни і складається з понад 350 спеціально підготовлених інтерв’юерів. Проекти виконуємо оперативно завдяки високому рівню підготовки інтерв'юерів. Ми орієнтовані на досягнення найкращих результатів, на успіх наших клієнтів і довготривалу з ними співпрацю.

Також в дослідницькій компанії «Ю.С.С.» впроваджена система контролю якості роботи інтерв’юерів незалежною мережею контролерів. Контроль роботи інтерв’юерів містить:

перевірка на заповнюваність анкет, виявлення перерваних інтерв'ю;

складання статистики досяжності, відмовлень від інтерв'ю;

перевірку дотримання правил опитування за випадковим відбором/ чи квотним відбором.

Результати проведених досліджень ми презентуємо у формі, яку визначає клієнт, як правило, максимально інформативній і зручній для практичного використання. Якщо виникає необхідність, звіт готується у вигляді діаграм і графіків.

За побажанням клієнта проводиться презентація результатів дослідження українською, російською чи англійською мовами.